ERKEN


REZERVASYON


OTELLERİ

YURTDIŞI


TURLARI

KIBRIS


OTELLERİ

Günübirlik Turlar

Haftasonu Turlar

Kurban Bayramı Turları

Sinop Erfelek Turu

06-08-2016      Sinop Erfelek

 

(₺255.00/Kişi)
(₺300.00/Kişi)
(₺245.00/Kişi)
(₺0.00/Kişi)
(₺95.00/Kişi)

DENETLE


TOPLAM: 0

PROGRAM

Cuma gecesi 00.20’da Tunalı Caddesi Lucky Travel Ofis önü buluşma hareket. Diğer duraklarımızda misafirlerimizi alıp, araç içi ikramlarımızla yolumuza devam ediyoruz.

1.GÜN: SİNOP ERFELEK ŞELALELERİ

Sabah saat 07.30 civarında Erfelek’e varıp Erfelek’teki tesisimizde doğal ürünlerden köy kahvaltısı yapıyoruz.
Kahvaltı sonrası Erfelek Tatlıca Takım Şelaleleri'nin bulunduğu bölgeye doğru hareket ediyoruz. Yolumuz yaklaşık yarım saat.
İlk şelalemiz olan Gürleyik Şelalesi'ne varıyoruz. Gürleyik şelalesi sonrası tam 27 şelale geçeceğiz. Maceralı bir yolculuk olacak yer yer tırmanacağız. İsteyen kendini buz gibi sulara atabilir.
Şelale bitiminde açıksa köylülerin derme çatma tesisinde ayran-çay içip patika yolumuzdan dönüşe geçeceğiz. Tekrar Gürleyik Şelalesindeyiz. Şelale gezilerimiz sonrası Erfelek’e dönüp tesisimizde yöresel yemeklerden oluşan öğle yemeği (ekstra) sonrası Sinop’a hareket ediyoruz.
Sinop'a hareket ediyoruz. Akliman ve Hamsilos kıyılarını gezdikten sonra otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: SİNOP CEZAEVİ-LİMAN-KARAKUM

Sabah otelde kahvaltımız sonrası günümüzde müze olarak kullanılan Sinop Cezaevi hakkında bilgiler alıyor, arkeoloji müzesi gezisi sonrası limanda öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Meşhur Sinop Mantısını tatmadan dönmeyin.
Şehir merkezinde Sinop'a özgü hediyelik kotra alışverişi yapıyor, siyah kumsalı nedeni ile adı Karakum olan alanı da gezdikten sonra molalarımızn ardından saat 22.30 gibi Ankara’da olup bir başka Lucky Travel gezisinde görüşmek üzere vedalaşıp ayrılma.

FİYATLAR

  FİYAT
İki Kişilik Odada Kişi Başı 255.00
Tek Kişilik Oda 300.00
Üç Kişilik Odada Kişi Başı 245.00
7-12 Yaş 210.00₺
0-6 Yaş Ücretsiz
(0-6 Yaş Grubuna araçta koltuk istenmesi halinde) 95.00₺

DETAYLAR

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar
 • Konaklama (1)
 • Kahvaltı (2)
 • Akşam Yemeği (1)
 • Sağlık Sigortası
 • Tüm Geziler
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Mola Yeri Harcamaları
 • Akşam Yemeğinde Alınacak İçecekler

NOT
Bu etkinlik Şelale geçişi içerir.
Şelale geçişlerinde Lastik ayakkabı ya da deniz ayakkabısı olması tavsiye edilir.Zor olmamakla beraber yer yer halatlarla geçiş vardır.
İlk 3 şelaleyi geçtikten sonra dönmek isteyen misafirlerimize patika yol gösterilir tekrar Gürleyik Şelalesine inebilirler. Şelalerin hiç birine çıkmak istemeyen misafirlerimiz Gürleyik Şelalesi kenarındaki tesislerden yararlanabilirler.


BİNİŞ DURAKLARI
Tunalı Ofis Önü 00:20
Kızılay Kumrular 00:30
Milli Kütüphane 00:35
Armada 00:40
Aşti 00:45
Emniyet Karşısı 00:50
Fatih Köprüsü 00:55
Altınpark 01:05

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide lüks küçük otobüs ile, 31 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 3 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
TOP