ERKEN


REZERVASYON


OTELLERİ

YURTDIŞI


TURLARI

KIBRIS


OTELLERİ

Günübirlik Turlar

Haftasonu Turlar

Kurban Bayramı Turları

Marmaris Datça Dalyan Turu

10-09-2016      Marmaris Datça

Marmaris,Datça, Eski Datça, Can Yücel Evi (dışarıdan görülecektir) Gökova Körfezi, Sedir Adası, Orhaniye, Kızkumu, Bayır Köyü, Şelale, Dalyan, İztuzu Sahili, Selimiye, Bencik Koyu, Dişlice ve Kamelya Adaları

(₺1190.00/Kişi)
(₺1430.00/Kişi)
(₺1180.00/Kişi)
(₺880.00/Kişi)
(₺0.00/Kişi)
(₺450.00/Kişi)

DENETLE


TOPLAM: 0

PROGRAM

1.GÜN Akşam saat 22.00’da Tunalı Caddesi Lucky Travel Ofis önü buluşma hareket. Diğer duraklarımızda misafirlerimizi alıp sıcak-soğuk ikramlarla yolumuza devam ediyoruz. 

2.GÜN AKYAKA-AZMAK ÇAYI-AKYAK- GÖKOVA KÖRFEZİ-MARMARİS
Sabah saatlerinde  Akyaka’ya varış. Akyaka’da vereceğimiz kahvaltı sonrası Azmak çayında tekne turu (1) yapıyoruz.
Tekne turumuz sonrasında Akyaka’da 12.00’a kadar  serbest zaman .
12.00 Akyaka’dan ayrılıp 12.45 gibi Marmaris’te ki otelimizde oluyoruz. Odalara yerleşim. Dinlenme ve deniz keyfi için tüm gün serbest zaman.
Konaklama: Marmaris

3.GÜN: DALYAN-İZTUZU-KAUNOS-ÇAMUR BANYOSU

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otobüsümüzle Dalyan’a hareket ediyoruz. Tarih ve doğa zenginliği antik dönemde Calbis adı verilen Dalyan’da bineceğimiz gezi  teknesi (2) ile Caretta Carettalarla birlikte İztuzu Plajına doğru keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen Sığla ağaçları arasından Kaunos Kaya mezarlarını fotoğraflıyoruz.Kaunos Antik gezimiz sonrası Çamur banyosu ve kaplıca havuzlarının olduğu tesislere gidiyoruz. Çamur banyosundan sonra  İztuzu Plajında yüzme molası Dalyan turumuzu tamamlayıp otelimize dönüyoruz.
Konaklama: Marmaris

4.GÜN:TURGUT ŞELALESİ-BAYIR KÖYÜ- KIZKUMU- MARMARİS
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılıp kısa bir otobüs yolculuğu sonrası  Kız Kumu Plajına gidiyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası sonrası öğle yemeğimizi almak üzere Turgut Köyüne gidiyoruz. Yemek sonrası sığla ağaçları arasındaki Turgut Şelalesine patika ve dere kenarından yaklaşık 30 dakikalık yürüyüşle ulaşacağız. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz.
Konaklama: Marmaris

5.GÜN SEDİR ADASI
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  otelin havuzundan yararlanıyoruz. 13.00’a kadar serbest zaman. Öğle yemeği sonrası 13.00’da buluşuyoruz. Otobüsümüzle kısa bir yolculuk sonrası Çamlı Köyüne gidiyoruz. Buradan tekneye (3) binip kumuyla meşhur Sedir (Kleopatra)  Adasına gidiyoruz. Adadaki tarihi kalıntılar gezisi sonrası deniz için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize dönüş.
Konaklama: Marmaris 

6.GÜN DATÇA-KNİDOS
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Datça’ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuz sonrası Datça’ya varıyoruz.  Taş evleri ile ünlü Eski Datça’da Can Yücelin evini dışarıdan görüp fotoğrafladıktan sonra Knidos antik şehrini geziyoruz. Gezimiz sonrası deniz için serbest zaman.
Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize dönüş.
Konaklama: Marmaris

7.GÜN: SELİMİYE, BENCİK KOYU, DİŞLİCE, KAMELYA ADALARI
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası şirin bir sahil köyü olan Selimiye'ye gidiyoruz. Tekne (4) ile Türkiye'nin en bakir kalmış koylarına gidiyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Bencik Koyu, Dişlice Adası, Kamelya Adaları'nı gezip yüzme molaları verdikten sonra Selimiye'ye geri dönüyoruz. Selimiye'de serbest zaman. Sonrası otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
Konaklama: Marmaris

8.GÜN: MARMARİS, ANKARA
Kahvaltı sonrası Marmaris Arkeoloji Müzesi ve Kalesinin gezilmesinden sonra dönüş yolculuğu.
23:00 civarında  Ankara'ya varış.

 

FİYATLAR

  FİYAT
İki Kişilik Odada Kişi Başı 1190.00
Tek Kişilik Oda 1430.00
Üç Kişilik Odada Kişi Başı 1180.00
7-12 Yaş 880.00₺
0-6 Yaş Ücretsiz
(0-6 Yaş Grubuna araçta koltuk istenmesi halinde) 450.00₺

DETAYLAR

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Kahvaltı(7)
 • Öğle Yemeği (6)
 • Akşam Yemeği (6)
 • Çamur Banyosu
 • Tekne Turu
 • Seyahat Sigortası
 • Tüm Turlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Milli Park Girişleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalar
 • Programda Dahil Olmayan Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde Alınan İçecek Ücretler
 • Son Gün Akşam Yemeği
 • Müze Ören Giriş Yeri Ücretleri
 • Tüm İçecekler

YANINIZA ALIN
Mayo-Havlu-Terlik-Şapka-Sırt Çantası-Güneş Gözlüğü-Güneş Yağı-Fotoğraf Makinası


BİNİŞ DURAKLARI
Tunalı Ofis Önü 22:00
Kızılay Kumrular 22:10
Milli Kütüphane 22:15
Armada 22:20
Odtü Köprüsü 22:30
Bilkent Köprüsü 22:40
Ümitköy Köprüsü 22:45
Mesa Migros 22:50
Yaşamkent BP  22:55

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-31 kişide lüks küçük otobüs ile, 31 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 3 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
TOP